Stacja Kontroli Pojazdów

Zadzwoń do nas: 75 773 3419 

E-mail: madamotoas@gmail.com

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

PROFESJONALNA OBSŁUGA

U nas zrobisz badanie techniczne pojazdu do 3,5t, ustawienie świateł, lokalizujemy wszelkie defekty zawieszenia.

KOMPUTEROWA GEOMETRIA

ZBIEŻNOŚĆ

Wysokiej jakości sprzęt 3D i wieloletnie doświadczenie pozwoli nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów i sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

MYJNIA BEZDOTYKOWA

NOWOCZESNA MYJNIA

Posiadamy najnowocześniejszą myjnie bezdotykową, trzy stanowiska wyposażone są w lancę podstawową, lancę pieniącą i szczotkę. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Chemia stosowana na naszej myjni jest bardzo dobrej jakości, polecana przez producenta myjni firmę BKF.

 

Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń dopasowany do potrzeb klienta w konkurencyjnych cenach, nasze ubezpieczenia to twoje bezpieczeństwo. W ofercie mamy ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC NNW, na życie, majątkowe, rolnicze firmowe, turystyczne. Bardzo duży wybór towarzystw ubezpieczeniowych: PZU, Warta, Unum, TUW, TUS, InterRisk, Compensa, Link4, Ergo Hestia, Generali, Wiener, Agro, Uniqa, Vienna Life, Allianz. Multiagencja znajduje się na ul.Turowskiej 63 w Bogatyni obok Stacji Kontroli Pojazdów Mada-Moto. Posiadamy parking dla naszych klientów. Zapraszamy.

Loga tow

W jednym miejscu wykonasz badanie techniczne, sporządzimy za ciebie dokumenty celne, zarejestrujemy i ubezpieczymy samochód. Zapraszamy!!!

Najtańsze ubezpieczenie w Bogatyni